„Sadarbība ar Baltic Video Art ir allaž konstruktīva, pozitīva un izdevīga. Pēdējo trīs gadu laikā uzņēmums ir izstrādājis vairākus produktus, kuru kvalitāti ir augsti novērtējusi gan HOTEL SCHOOL vadība, gan studenti. Plānojot nākamo multimediju projektu, par sadarbības partneri, neapšaubāmi, izvēlēsimies Baltic Video Art.”

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas padome


„Baltic Video Art ir mūsu partneris jau 6 gadus. Kopā esam realizējuši neskatāmus projektus, no kuriem nozīmīgākais ir karjeras katalogs „Veiksmes Formula” – to pazīst ikviens Latvijas jaunietis. Baltic Video Art ir profesionāļi, uz kuriem var paļauties!”

Jānis Logins, izglītības portāla PRAKSE.LV vadītājs


„Profesionālā komanda ir panākumu atslēga ikvienam uzņēmumam. Pateicoties Baltic Video Art veidotajām e-apmācībām, esam spējīgi īsā laikā sagatavot darbam jaunus darbiniekus. Tas ievērojami ietaupa uzņēmuma finansiālos un cilvēkresursus. Mēs iesakām sadarboties ar Baltic Video Art.”

SIA MAXIMA


„Biznesa augstskola Turība regulāri īsteno reklāmas kampaņas un citas ar publicitāti saistītas aktivitātes, un mums ir ļoti svarīgi, lai multimediju pakalpojumi, kurus saņemam, būtu visaugstākajā līmenī. Esam ļoti priecīgi, ka Baltic Video Art ir elastīgs uzņēmums, jo dažas idejas vajag īstenot zibens ātrumā, un tas tiek godam paveikts.”

Biznesa augstskola TURĪBA

 
Back to top