51-01

 

 

E-apmācības – jauns veids, kā ātri un efektīvi sniegt nepieciešamās zināšanas lielam darbinieku skaitam. E-apmācības ir dinamiski veidoti video, kuri ļauj darbiniekiem interesanti un vienkārši apgūt jaunas kompetences. Video ir iespējams izstrādāt par jebkuru tēmu – tas var būt informatīvais seminārs par darba drošību, amatu instruktāžas, datorprogrammu simulācijas vai produktu un pakalpojumu prezentācijas.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES E-APMĀCĪBAS?

Uzņēmumu ieguvumi:

  • personāla apmācība izmaksā lētāk, jo viens e-apmācības video ļauj celt kvalifikāciju neierobežotam darbinieku skaitam
  • pieredzējušajiem darbiniekiem nav jātērē laiks jaunu darbinieku apmācīšanai
  • visi darbinieki ir apmācīti pēc viena standarta, kas nodrošina pienākumu izpildes kvalitāti

Darbinieku ieguvumi:

  • video redzētā informācija ir viegli iegaumējama
  • vajadzības gadījumā apmācības materiāliem ir iespējams piekļūt atkārtoti
  • darbinieks var izvēlēties sev piemērotāko laiku apmācības video iepazīšanai

97-01

 

 

Promo video ir 2-3 minūšu gara filma, kuras mērķis ir iepazīstināt skatītāju ar uzņēmumu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem. Promo video parasti tiek ievietots uzņēmuma mājas lapas pirmajā lapā, ļaujot potenciālajam klientam uzreiz novērtēt pakalpojumu, vai arī tiek nosūtīts uzrunātajam sadarbības partnerim. Daudzi uzņēmumi veido grafiskās atskaites par jau padarītajiem darbiem. Promo video var būt ietverta ne tikai grafika, bet arī uzņēmuma bildes, audio un video materiāli, nofilmēti pašā uzņēmumā vai studijā.


4123-01

 

 

Video katalogi ir produktu vai pakalpojumu prezentācijas, kuras ļauj aizraujoši iepazīt uzņēmuma piedāvājumu. Video katalogi ir paredzēti liela produktu klāsta prezentēšanai – parasti tie piedāvā apskatīt vismaz 100 vienības. Katrs produkts ir rūpīgi atspoguļots video, un tā specifikācijas ir detalizēti aprakstītas kataloga informācijas joslā.


 

 
Back to top